O projektu

Projekt AMADET Jenštejn rodinné domy je zasazen do historické obce těsně za Prahou a navazuje na předchozí moderní výstavbu. Jde o perspektivní lokalitu poskytující klidné rezidenční bydlení, která nabízí potřebnou infrastrukturu v nedalekých Letňanech nebo na Černém Mostě. Obec se nachází mezi pražskými čtvrtěmi Vinoř a Horní Počernice. Linkami PID je obec napojena na dvě linky metra. Blízký nájezd na R10 a rychlé napojení na D8 umožňuje optimální spojení s Prahou i trasami na severovýchod.

RODINNÉ DOMY SE ZAHRADOU ZA CENU BYTU

Aktuálně je v realizaci část rozdělená na dvě etapy, při nichž vznikne celkem 50 nových rodinných domů v dispozici 4+kk o užitkové ploše kolem 100 m2. Typologie domů je tvořena řadovými rodinnými domy v různých konfiguracích, dvojdomy i domy soliterními. AMADET Jenštejn do budoucna zahrnuje výstavbu nového veřejného prostranství s komerčními prostory pro obchody, areálu pro volnočasové aktivity a napojením na nové autobusové linky.

MODERNÍ BYDLENÍ V BLÍZKOSTI PŘÍRODY

Samotná obec Jenštejn disponuje základní občanskou vybaveností s vlastní poštou a obecním úřadem. Zajímavostí je rekonstruovaná zřícenina středověkého hradu přímo v obci. Hned vedle pozemků etapy B je postavená mateřská škola, která bude podle potřeby navyšovat svojí kapacitu. Spolu s první etapou výstavby RD se bude ve vedlejší vesnici stavět svazková základní škola s jídelnou a tělocvičnou, z Jenštejna bude děti do školy vozit speciální školní autobus. S dalšími etapami bude postavena i ZŠ přímo v Jenštejně. Jenštejn aktuálně nabízí i dvě restaurace, nové hřiště pro děti a tenisové kurty. K procházkám lákají zdejší tři rybníky a lesnatý park. V nedalekých Radonicích je sportovní centrum a dětský park Amerika. Nedaleko je též golfové hřiště Mstětice.